Списък на заличените лица от избирателните списъци

Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ВИДИН, община КУЛА,
населено място ГР.КУЛА, кметство …………………………., секция № 001
адрес на избирателна секция ………………………………………..
———————————————————————————————–
Име на избирателя
———————————————————————————————–
АЛЕКСАНДЪР АСЕНОВ АНГЕЛОВ
АНГЕЛ РЕНИЕВ КРЪСТЕВ
БИСЕР КИРИЛОВ ЦВЕТКОВ
БОРИС РУСКОВ ВАЧЕВ
БОРИСЛАВ ПЕТРОВ ШАНКОВ
ВЕНЕТА НАДКОВА МАРКОВА
ВИОБРАН КОСОВЛЯНОВИЧ
ВИТОМИР ПРЕДОВИЧ
ГАБРИЕЛА НАДКОВА ПЕТРОВА
ГИНА АСЕНОВА САШЕВА
ДЕСИСЛАВА ИВОВА ГЕНЧЕВА
ДИМИТЪР СТЕФАНОВ НЕДЕВ
ДИЯН МАЕВ ДИМИТРОВ
ЕВГЕНИ ДИМИТРОВ ЕВТИМОВ
ИВАЙЛО ХРИСТОВ ЧАЛЪКОВ
ИВАН ДИМИТРОВ ЛЮСИЕНОВ
ИВАН ЖИВКОВ ИВАНОВ
ИВЕЛИН ДЕМИРОВ ЧОБАНОВ
ИЛИЯ АНКОВ ХРИСТОВ
ЙОРДАНА ПАВЛОВИЧ
КАРАМФИЛКА МАРКОВА ИВАНОВА
МАРИЯНА КОСТОВА МИТКОВА
МАРТИН ДЕМИРЕВ АСЕНОВ
МАРТИН КОЦЕВ ЗЛАТКОВ
МИЛАН МИЛКОВ ПАВЛОВ
МИЛЧО ЙОТОВ ИВАНОВ
МИРОСЛАВА ЕМИЛОВА МЛАДЕНОВА
МИРОСЛАВА НИКОЛАЕВА ДИШОВСКА
МИТКА АНГЕЛОВА ПАЧЕВА
НЕНАД ИВАНОВ
НИКОЛАЙ ВАЛЕНТИНОВ ПЕНЕВ
ОРЛИН ЕВГЕНИЕВ ВИТСКИ
ПЕРИСЛАВ ПРАНГАДЖИЕВИЧ
ПЕТКО БЛАГОЕВ МИХАЙЛОВ
ПЕТЪР АДРИАНОВ МИЛАНОВ
РАДОСЛАВ ВЕЛИКОВ РАДЕВ
РЕНИ МИТКОВА ПЕНКОВА
РИНАТ НИКОЛАЕВ ИЛИЕВ
РОСИЦА СИМЕОНОВА ОГНЯНОВА
СЕВЕРИН АНГЕЛОВ МИХАЙЛОВ
СИБИЛА НИКОЛОВА МАРИНОВА
СИМЕОНКА МИТКОВА ПЕТКОВА
СТОЯН ХРИСТОВ АСЕНОВ
ЦВЕТАН МАРИНОВ ТОДОРОВ
ЦВЕТАНА АСЕНОВА ИВАНОВА
ЦВЕТАНКА ЛЮБЕНОВА АЛЕКСАНДРОВА
ЮЛИЯ ИВАНОВА ГУЛЯШКА-ГЕОРГИЕВА

Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ВИДИН, община КУЛА,
населено място ГР.КУЛА, кметство …………………………., секция № 002
адрес на избирателна секция ………………………………………..
———————————————————————————————–
Име на избирателя
———————————————————————————————–
ВАЛЕНТИНА ЦАНОВА ИВАНОВА
МИРЕЛА ИВАНОВА НИКОЛОВА
НАДКА КЪНЧОВА ВЪТКОВА

Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ВИДИН, община КУЛА,
населено място ГР.КУЛА, кметство …………………………., секция № 003
адрес на избирателна секция ………………………………………..
———————————————————————————————–
Име на избирателя
———————————————————————————————–
ЛОРА ЮРИЕВА ЙОРДАНОВА

Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ВИДИН, община КУЛА,
населено място ГР.КУЛА, кметство …………………………., секция № 004
адрес на избирателна секция ………………………………………..
———————————————————————————————–
Име на избирателя
———————————————————————————————–
ВЕСКА ЛАЛОВА ПЕТКОВА
ВЪЛЧО ИВАНОВ КОЦЕВ
ДРАГАН ИЛИЧ
ИВАЙЛО ХРИСТОВ ВЪЛЧЕВ
ИЛИАН СТАЙКОВ ИВАНОВ
ПРОЛЕТКА МИТКОВА ВЪЛЧЕВА

Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ВИДИН, община КУЛА,
населено място ГР.КУЛА, кметство …………………………., секция № 005
адрес на избирателна секция ………………………………………..
———————————————————————————————–
Име на избирателя
———————————————————————————————–
ВАЛЕНТИН МЛАДЕНОВ ПЕТКОВ
ВЕНЕТА ИВАНОВА ТОШЕВА
ВЕСЕЛИНА БОРИСОВА ЦАНКОВА
ДАФИНКА ИВАНОВА МАРИНОВА
ДИАНА ГЕНКОВА ДОТОВА-ХАШЕМ
ЕВГЕНИ АНДРЕЕВ ГОРОДНОВ
ИВАН ЙОНОВ
ЛИЛЯНА ИВАНОВА ИЛИЕВА
НАЦА ТОДОРОВА ПЕТКОВА
НЕВЕЛИН ЦОКОВ ЦАНКОВ
ПОЛИНА НИКОЛАЕВНА НЕНОВА
СТАНКО ИВАНОВ КАМЕНОВ
ТАТЯНА СТОЯНОВА ПЕТКОВА
ТЕОДОР УСАМА ХАШЕМ
ФИНКА ТОМОВА КАМЕНОВА

Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ВИДИН, община КУЛА,
населено място С.ГОЛЕМАНОВО, кметство …………………………., секция № 007
адрес на избирателна секция ………………………………………..
———————————————————————————————–
Име на избирателя
———————————————————————————————–
ЛЕНА НЕНОВА ВЪЛКОВА

Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ВИДИН, община КУЛА,
населено място С.ИЗВОР МАХАЛА, кметство …………………………., секция № 008
адрес на избирателна секция ………………………………………..
———————————————————————————————–
Име на избирателя
———————————————————————————————–
ГЕНЧО ДАНЧОВ НАНКОВ
ХИЛДЕГАРТ ХЕРМАНОВА НАНКОВ

Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ВИДИН, община КУЛА,
населено място С.КОСТА ПЕРЧЕВО, кметство …………………………., секция № 009
адрес на избирателна секция ………………………………………..
———————————————————————————————–
Име на избирателя
———————————————————————————————–
СЕРГЕЙ ЛЮБЕНОВ МАРКОВ

Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ВИДИН, община КУЛА,
населено място С.СТАРОПАТИЦА, кметство …………………………., секция № 011
адрес на избирателна секция ………………………………………..
———————————————————————————————–
Име на избирателя
———————————————————————————————–
АНИТА ДОНОВ-МАННЕРС
ВЕРКА ПАНТАЛЕЕВА НАЧЕВА
ДИНКА НИНКОВА ВЪЛЧОВА
ЛЮБЕН НИКОЛОВ ЦОНЕВ
ТОДОР ИВАНОВ ДОНОВ
ЦЕКО НАЧОВ ТОШОВ

Списък на заличените лица от избирателните списъци
в изборите за членове на Европейския парламент от Република България
(чл.39, ал.1 от ИК)
(ЗА ПУБЛИКУВАНЕ)

Област ВИДИН, община КУЛА,
населено място С.ЦАР-ПЕТРОВО, кметство …………………………., секция № 013
адрес на избирателна секция ………………………………………..
———————————————————————————————–
Име на избирателя
———————————————————————————————–
РАДОСЛАВ ВЕНЦИСЛАВОВ ФЛОРОВ

Публикувано в Избори за депутати в 43-то НС. Постоянна връзка.

Коментарите са забранени.